
Шабельні полотно HAISSER S644D 2шт
- В наявності
- Код: 43530
106 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Шабельні полотно HAISSER S644D 2шт Шабельні полотно HAISSER S644D 2шт - це видатковий матеріал для сабельной пилки, складається з 2 пильних полотен обладнаними гострими зубами, які розташовані на відстані 4,3 мм. Дозволяють виконувати тонкі прямі розпили по фанері і пластику до 100 мм, МДФ і ДВП до 60 мм. Виготовлені з високовуглецевої сталі - HCS. Ширина полотна 19 мм. Товщина полотна 1,25 мм.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 150 мм |
| Кількість штук у пакованні | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - фанера та пластик до 100 мм - ДВП і МДФ до 60 мм - дерев'яні конструкції |
| Розмір зубців | крок зубців — 4,3 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип полотна | Шабельне |
| Штрих код | 6924466009237 |
- Ціна: 106 ₴

