
Плашка Werk M6х1, 20х5
- Немає в наявності
- Код: 122719
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис плашки Werk M6х1, 20х5
Плашка Werk M6х1, 20х5 призначена для нарізування зовнішньої різьби вручну.
Характеристики
Висота
5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм мм |
| Діаметр | 20 мм мм |
| Діаметр різі | 6 мм |
| Призначення | Для металу |
| Різьба | Правая |
| Стандарт | DIN233 |
- Ціна: 51 ₴

