
Плашка Werk M8х1,25, 25х9
- Немає в наявності
- Код: 122720
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис плашки Werk M8х1,25, 25х9
Плашка Werk M8х1,25, 25х9 призначена для нарізування зовнішньої різьби вручну.
Характеристики
Висота
9 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 мм мм |
| Діаметр | 25 мм мм |
| Діаметр різі | 8 мм |
| Призначення | Для металу |
| Різьба | Правая |
| Стандарт | DIN233 |
- Ціна: 54 ₴

