
Плашка Werk M10х1,5, 30х11
- Немає в наявності
- Код: 122722
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис плашки Werk M10х1,5, 30х11
Плашка Werk M10х1,5, 30х11 призначена для нарізування зовнішньої різьби вручну.
Характеристики
Висота
11 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 мм мм |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр різі | 10 мм |
| Призначення | Для металу |
| Різьба | Правая |
| Стандарт | DIN233 |
| Крок різі | 1.5 мм |
- Ціна: 95 ₴

