
Плиткорез 64034 монорейковий 700 мм Haisser
- Немає в наявності
- Код: 95547
4 049 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Плиткорез 64034 монорейковий 700 мм Haisser Монорейковий плиткорез 64034 Haisser - якісна модель для різання кахельної і керамічної плитки. Максимальна глибина різу становить 15 мм, довжина різу - 700 мм. Ріжучий елемент з титановим покриттям гарантує великий ресурс роботи. Для тривалої експлуатації інструменту і його плавного ходу передбачені 6 кулькових підшипників.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 15 мм |
| Діаметр отвору | 22х5х2 мм мм |
| Довжина різу | 700 мм |
| Додатково | Алюмінієва станина Покращений карбід-вольфрамовий різальний ялинок 22х5х2 мм із підшипником і титановим покриттям забезпечує втричі більший ресурс роботи6 кулькових підшипниківЦельноліта напрямна |
| Призначення | Різання керамічної та кахельної плитки, керамограніту |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 2000963208473 |
- Ціна: 4 049 ₴

