
Плиткоріз 64035 монорейковий 900 мм Haisser
- В наявності
- Код: 94650
4 627 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Плиткоріз 64035 монорейковий 900 мм Haisser Плиткоріз монорейковий на підшипниках 900 мм Haisser - Призначений для різання керамічної та кахельної плитки, а також керамограніту товщиною до 15 мм. Алюмінієва станина. Для тривалої експлуатації інструменту та його плавного ходу забезпечують 6 кулькових підшипників. Покращений карбід – вольфрамовий ріжучий елемент 22*5*2 мм, з підшипником та титановим покриттям забезпечує в 3 рази більше ресурс роботи. Ціліснолита напрямна дозволяє працювати з твердими видами плитки та підвищує ефективність роботи. Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64038
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Глибина різу | 15 мм |
| Діаметр диска | 5 мм мм |
| Довжина різу | 900 мм |
| Додатково | - утричі більший ресурс роботи - алюмінієва станина різальний елемент — карбід вольфраму — 6 підшипників |
| Призначення | Для різання всіх різновидів плит |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6914466946502 |
- Ціна: 4 627 ₴

