
Сталь ТС-02 Плиткорез ручний 400 мм (64006)
- В наявності
- Код: 55090
767 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь ТС-02 Плиткорез ручний 400 мм (64006) Виробник сталь Країна походження Китай Тип ручний ріжучий елемент 15х6х1.5 мм довжина 400 мм глибина різу 8 мм вага 1.61 кг призначення Для керамічної і кахельної плитки Штрих код:6914466640066
Характеристики
Вага
1.61 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.61 кг кг |
| Глибина різу | 8 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Призначення | Для керамічної та кахельної плитки |
| Різальний елемент | 15х6х1.5 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6914466640066 |
- Ціна: 767 ₴

