
Плиткоріз 64023 монорейковий 3200 мм для широкоформатної плитки Industry Haisser
- В наявності
- Код: 119105
14 460 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Плиткоріз 64023 монорейковий 3200 мм для широкоформатної плитки Industry Haisser
Плиткоріз монорейковий Industry 3200 мм Haisser – якісний плиткоріз ручний професійного рівня, призначений для різання широкоформатної плитки.
Максимальна глибина різу складає 12 мм, довжина різу – 3200 мм.
Застосування: керамічна та кахельна плитка
Додаткові характеристики:
- ріжучий елемент – 22*6*6мм;
- довжина діагонального різу - 2260*2260мм;
- глибина різу - 4-12мм;
- ріжучий елемент - карбід вольфраму;
- вбудовані підшипники;
- довжина одного сегмента – 1125мм;
- вага – 11,2кг.
Комплект поставки: напрямні - 3шт., присоски-фіксатори, каретка, ріжучий елемент, ручка для надлому, сумка-чохол.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Глибина різу | 12 мм |
| Довжина різу | 3200 мм |
| Призначення | Для різання широкоформатної плитки |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ручний |
- Ціна: 14 460 ₴


