
KAISER NBC-250L Profi Зварювальний інвертор
- Немає в наявності
- Код: 42903
6 162 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис KAISER NBC-250L Profi Зварювальний інвертор Професійний зварювальний інвертор KAISER NBC-250L Profi, застосовується для ручного дугового зварювання з використанням електродів Ø 1.6 - 5 мм в режимі ММА (зварювання без газу). Зовнішній вигляд моделі є однокорпусні переносну установку, одягнену в металевий корпус з компактними розмірами і невеликою вагою. Зварювальний струм може регулюватися в межах від 20 до 250 А. Обрані параметри відображаються на невеликому екрані з цифровою індикацією. Щоб не виникало ситуації з перегрівом двигуна, в апаратах передбачили примусове повітряне охолодження, за рахунок якого виключається перегрів зварювання при тривалих і інтенсивних навантаженнях. Функція захисту від залипання електродів під час проведення роботи, дозволить з легкістю від'єднати електрод, а також уникнути перегріву пристрою. Завдяки наявності додатковий функціональних можливостей прилад гарантує довгий термін служби без поломок і сервісного обслуговування. Просте однофазне підключення, надає можливість використовувати зварювальний апарат в будь-якому місці, де є вихід до стандартної електромережі напругою 220В. Комплектація передбачає все, що необхідно для проведення якісних зварювальних робіт: молоток / щітка для видалення шлаку, маска зварника, зварювальний кабель, тримач для електродів. Зварювальний апарат і всі аксесуари поміщені в компактний пластиковий чемодан, для зручності транспортування і зберігання. Особливості: Примусове повітряне охолодження Термозахист від перегріву Захист від приклеювання електрода Система пуску з гарячого стану Купуючи зварювальний апарат KAISER NBC-250L Profi в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте сертифікований в Україні товар, офіційну гарантію від виробника терміном на 1 рік і гарантоване сервісне обслуговування по всій Україні. Доставка по Києву і Україні - БЕЗКОШТОВНО!
Характеристики
Вага
6.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 320х210х200 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Клас інструмента | Професійний |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Тримач електродів — Зварювальний кабель — Зварювальна маска — Молоточок — Кордощі — Пластиковий Валіза — Інструкція — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 250А |
| Мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Мінімальний струм | 20А |
| Напруга холостого ходу | 75В |
| Робоча напруга | 220 В |
| Робочий цикл | 40.0% |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Країна походження | Китай |
| Тип ізоляції | Н |
| Тип обладнання | Інвертор |
| Тип зварювання | Дуговий зварювання (ММА) |
| Струм зварювання | Постійний |
| Штрих код | 6915588162504 |
- Ціна: 6 162 ₴






