
Свердло по металу HSS 1.0х12х34 мм ц/х ср. с. DIN 338 Haisser
- Немає в наявності
- Код: 85546
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Свердло по металу HSS 1.0х12х34 мм ц/х ср. с. DIN 338 Haisser
Свердло по металу DIN 338 HAISSER - для виконання наскрізних і глухих отворів у виробах з металу, конструкційних сталей. Самоцентруючі властивості вістря свердла з хрестоподібною підточкою, забезпечує максимально точне та акуратне свердління. Збільшений кут підйому спіральної канавки полегшує відведення стружки із зони різання. Виготовлено з швидкорізальної сталі HSS.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла, мм | 1.0 мм |
| Кількість штук в пачці | 2 |
| Загальна довжина свердла, мм | 34 мм |
| Робоча довжина свердла, мм | 12 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Країна походження | Китай |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 59 ₴

