
WORKS C1603 Набір свердел 16 шт
- В наявності
- Код: 27464
482 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики WORKS C1603 Набір свердел 16 шт Тип Набір свердел Виробник Works Країна походження Китай Гарантія Відсутнє Матеріал, що обробляється 0 Кількість штук в упаковці 16 Сумісність Дриль Свердло по дереву 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм Свердло по металу 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм Свердло по бетону 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм Тип упаковки Блістер Штрих код:6950301016030
Характеристики
Виробник
Works
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Немає |
| Кількість штук в пачці | 16 |
| Оброблюваний матеріал | 0 |
| Свердло для бетону | 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм |
| Свердло для дерева | 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм |
| Свердло для металу | 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Набір свердел |
| Тип упаковки | Блістер |
| Штрих код | 6950301016030 |
- Ціна: 482 ₴

