
Свердло по металу HSS - 3.5х39х70мм ср.с DIN 338 Haisser
- В наявності
- Код: 15838
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу HSS - 3.5х39х70мм ср.с DIN 338 Haisser
Свердло Haisser широкий спектр застосування для робіт по металу підходить для дрилів.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла, мм | 3.5 мм |
| Кількість штук в пачці | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Метал |
| Загальна довжина свердла, мм | 70 мм |
| Робоча довжина свердла, мм | 39 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Країна походження | Китай |
| Тип робіт | Роботи з металу |
- Ціна: 22 ₴

