
Свердло по металу HSS - 12.0х101х151 мм ср.с DIN 338 Haisser
- В наявності
- Код: 15855
292 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Свердло по металу HSS - 12.0х101х151 мм ср.с DIN 338 Haisser
Свердло по металу Haisser - виготовлено з швидкорізальної сталі HSS з кобальтовим. DIN 338 - ріжучий інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах, використовується для обробки легованої та нелегованої сталі з межею міцності при розтягуванні до 900 Н/мм, сталевого лиття, сірого чавуну, кольорових металів і твердих пластмас, забезпечує. Може також застосовуватися для збільшення вже наявних попередньо просвердлених отворів і засвердлівання, тобто отримання ненаскрізних заглиблень. Кут заточування 118 °.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла, мм | 12.0 мм |
| Кількість штук в пачці | 1 |
| Загальна довжина свердла, мм | 151 мм |
| Робоча довжина свердла, мм | 101 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Країна походження | Китай |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 292 ₴

