
Свердло по металу Cobalt HSS-R 4.0X43X75 мм DIN 338 Haisser
- Немає в наявності
- Код: 88479
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
Опис Свердло по металу Cobalt HSS-R 4.0X43X75 мм DIN 338 Haisser
Свердло по металу Cobalt HSS-R DIN 338 Haisser - виготовлено зі швидкорізальної сталі HSS-R з кобальтові покриттям. DIN 338 - ріжучий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах, використовується для обробки легованої і нелегованої сталі з межею міцності при розтягуванні до 900 Н / мм, сталевого литва, сірого чавуну, кольорових металів і твердих пластмас, забезпечує максимально точне і акуратне свердління. Може також застосовуватися для збільшення вже наявних попередньо просвердлених отворів, і Засвердлювання, тобто отримання некрізних заглиблень. Кут заточування 118 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла, мм | 4.0 мм |
| Кількість штук в пачці | 1 |
| Загальна довжина свердла, мм | 75 мм |
| Робоча довжина свердла, мм | 43 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Країна походження | Китай |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 32 ₴

