
Свердло по металу 2.0х56х85 мм DIN 340 Haisser
- Немає в наявності
- Код: 85552
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу 2.0х56х85 мм DIN 340 Haisser
Свердло по металу DIN 340 Haisser - ріжучий інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах, використовується для обробки легованої та нелегованої сталі з межею міцності при розтягуванні до 900 Н/мм, сталевого лиття, сірого чавуну, кольорових металів і твердих пластмас, забезпечує. Може також застосовуватися для збільшення вже наявних попередньо просвердлених отворів і засвердлівання, тобто отримання ненаскрізних заглиблень. Кут заточування 118 °.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла, мм | 2.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Метал |
| Загальна довжина свердла, мм | 85 мм |
| Робоча довжина свердла, мм | 56 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Країна походження | Китай |
| Тип робіт | Роботи з металу |
- Ціна: 58 ₴

