
Свердло по металу HSS-Co - 10.0х87х133мм COBALT DIN 338 Haisser Industrial
- В наявності
- Код: 115873
292 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу DIN 338 HAISSER INDUSTRIAL - для виконання работи по нержавейке, твердим металам. Самоцентруючі властивості вістря свердла з хрестоподібною підточкою, забезпечує максимально точне та акуратне свердління. Збільшений кут підйому спіральної канавки полегшує відведення стружки із зони різання. Виготовлено з швидкорізальної сталі HSS (містить 5% Кобальта в металі). Упаковка блістер.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла, мм | 10.0 мм |
| Кількість штук в пачці | 1 |
| Загальна довжина свердла, мм | 133 мм |
| Робоча довжина свердла, мм | 87 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Країна походження | Китай |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 292 ₴

