
Акумуляторні садові ножиці - CP21-25 Forte (без АКБ)
- В наявності
- Код: 142802
2 560 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторні садові ножиці - CP21-25 Forte (без АКБ)
Акумуляторний секатор Forte це дуже зручний у використанні, професійний апарат, який Використовується для обрізання гілок до 25 мм в діаметрі. За допомогою цього секатора можна підвищити ефективність роботи в 10 разів порівняно зі стандартними садовими пристроями для обробки гілок. Акумуляторний секатор Forte, здатний працювати в автономному режимі без підзарядки до чотирьох годин. Спостерігати за батареєю теж дуже зручно: її індикатор розташований у нижній частині пристрою. Крім усього іншого, пристрій має такі переваги: висока якість збірки; продуманий дизайн, завдяки якому секатором дуже зручно працювати; гострі леза високої міцності; невелика вага. Робоча температура секатора, за якої він може нормально справлятися з поставленими завданнями, від -10°С до + 65°С. Це означає, що ви можете спокійно займатися підрізанням дерев і кущів навіть узимку.Характеристики
Вага
1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Інструмент | Садові ножиці |
| Комплектація | Акумуляторний секатор без зарядного пристрою й акумулятора. |
| Макс. товщина різання | 25 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Споживана потужність | 21 В Вт |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 2 560 ₴

