
Haisser 62020 Скоби для будівельного степлера 1000 шт.
- В наявності
- Код: 93926
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser 62020 Скоби для будівельного степлера 1000 шт. Скоби для будівельного степлера Haisser - витратний матеріал для будівельного степлера використовується в процесі фіксації різних елементів і заготовок. Ширина кожної скоби формату Т53 становить 11,3 мм, а висота – 6 мм. перетин – 0.7 мм. Скоби характеризуються високою якістю, підвищена міцність, для робіт з твердими породами дерева, висока проникаюча здатність, покращений антикорозійний захист. До комплекту включено 1000 штук.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скоби | 6 мм мм |
| Кількість | 1000 шт |
| Переріз скоби | 0.7 мм |
| Країна походження | Індія |
| Тип скоби | Т53 |
| Ширина скоби | 11.3 мм мм |
| Штрих код | 8904466939268 |
- Ціна: 24 ₴

