
Сталь 62111 Скоби для степлера
- В наявності
- Код: 40495
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь 62111 Скоби для степлера Виробник сталь Країна походження Китай Тип скоби Т53 Ширина скоби 11.3 мм Висота скоби 6 мм кількість 1000 шт перетин скоби 0.7 мм Штрих код:6914466621119
Характеристики
Виробник
Сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скоби | 6 мм мм |
| Кількість | 1000 шт шт |
| Переріз скоби | 0.7 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип скоби | Т53 |
| Ширина скоби | 11.3 мм мм |
| Штрих код | 6914466621119 |
- Ціна: 22 ₴

