
Сталь 62113 Скоби для степлера
- В наявності
- Код: 40497
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь 62113 Скоби для степлера Виробник сталь Країна походження Китай Тип скоби Т53 Ширина скоби 11.3 мм Висота скоби 10 мм кількість 1000 шт перетин скоби 0.7 мм Штрих код:6914466621133
Характеристики
Виробник
Сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скоби | 10 мм мм |
| Кількість | 1000 шт шт |
| Переріз скоби | 0.7 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип скоби | Т53 |
| Ширина скоби | 11.3 мм мм |
| Штрих код | 6914466621133 |
- Ціна: 35 ₴

