
Сталь 62121 Скоби для степлера
- Немає в наявності
- Код: 40500
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь 62121 Скоби для степлера Виробник сталь Країна походження Китай Тип скоби Т50 Ширина скоби 10.6 мм Висота скоби 6 мм кількість 1000 шт перетин скоби 1.2 мм Штрих код:6914466621218
Характеристики
Виробник
Сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скоби | 6 мм мм |
| Кількість | 1000 шт шт |
| Переріз скоби | 1.2 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип скоби | Т50 |
| Ширина скоби | 10.6 мм мм |
| Штрих код | 6914466621218 |
- Ціна: 58 ₴

