
Сталь 62123 Скоби для степлера
- В наявності
- Код: 40502
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь 62123 Скоби для степлера Виробник сталь Країна походження Китай Тип скоби Т50 Ширина скоби 10.6 мм Висота скоби 10 мм кількість 1000 шт перетин скоби 1.2 мм Штрих код:6914466621232
Характеристики
Виробник
Сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скоби | 10 мм мм |
| Кількість | 1000 шт шт |
| Переріз скоби | 1.2 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип скоби | Т50 |
| Ширина скоби | 10.6 мм мм |
| Штрих код | 6914466621232 |
- Ціна: 66 ₴

