
Каструля PRACTICO GT-1102-24 24 см 6.1 л GUSTO
- В наявності
- Код: 77385
1 038 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля PRACTICO GT-1102-24 24 см 6.1 л GUSTO - капсульне дно - забезпечує рівномірне прогрівання дна і стінок каструлі. Це не тільки покращує процес приготування, але і дозволяє знизити енерговитрати. Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з дзеркальним поліруванням, ручки з нержавіючої сталі з надійним клепочним кріпленням і силіконовими накладками, які не нагріваються. Внутрішні позначки літражу - мірна шкала.
Характеристики
Вага
1.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг кг |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 220 мм мм |
| Діаметр | 240 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 6.1 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для приготування на газових, електричних і склокерамічних плитах |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Метал |
| Штрих код | 2000963124315 |
- Ціна: 1 038 ₴


