
Gusto GT-1500-24 Каструля Nuovo 24см
- В наявності
- Код: 85175
985 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Gusto GT-1500-24 Каструля Nuovo 24см Виробник Gusto Країна походження Китай Тип Каструля Діаметр 240 мм Висота 220 мм Об `єм 6.1 л Матеріал виготовлення Нержавіюча сталь наявність кришки Так ручка Так матеріал ручок Нержавіюча сталь матеріал кришки Скло форма кругла Можливість миття в посудомийній машині Так колір метал вага 1.5 кг Розміри 26х22х27 см Штрих код:2000963126968
Характеристики
Вага
1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 22 см мм |
| Діаметр | 240 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 6.1 л |
| Розміри | 26х22х27 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Метал |
| Штрих код | 2000963126968 |
- Ціна: 985 ₴

