
Каструля GT-T-116-LCW Lets cook біла 16 см 2.1 л Gusto
- В наявності
- Код: 117658
598 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля GT-T-116-LCW Lets cook біла 16 см 2.1 л Gusto - виробляється в Туреччині на високотехнологічному і сучасному обладнанні останнього покоління, за технологією повно - кольорового декорування зі сталі вищого сорту товщиною 1,2 мм і 5 покриттям. Посуд з емалі дуже невибагливий у побуті, зручний у користуванні і є повністю безпечним. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів - газових, електричних, керамічних, галогенових та індукційних плитах, а також мити вручну або в посудомийній машині. Такий посуд має унікальні властивості не тільки в приготуванні їжі, а також у зберіганні готових страв.
Характеристики
Висота
125 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 125 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь з емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Сталь з емальованим покриттям |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.1 л |
| Особливості | Не містить шкідливих домішок і речовин |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16*12.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Туреччина |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021103729 |
- Ціна: 598 ₴


