
Каструля GT-T-122-S Прянощі 22 см 5.1 л GUSTO
- В наявності
- Код: 87708
883 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля GT-T-122-S Прянощі 22 см 5.1 л GUSTO - Виробляється в Туреччині на високотехнологічному та сучасному обладнанні останнього покоління, за технологією повно-кольорового декорування зі сталі високого сорту товщиною 1.2 мм та 5 шаровим покриттям. Посуд з емалі дуже невибагливий у побуті, зручний у використанні і є повністю безпечним. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, керамічних, галогенових та індукційних плитах, а також миті вручну чи посудомийній машині. Такий посуд має унікальні властивості не лише у приготуванні їжі, а й у зберіганні готових страв.
Характеристики
Вага
1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Висота | 160 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 220 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь з емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 5.1 л |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий із малюнком |
| Штрих код | 2000963127897 |
- Ціна: 883 ₴




