
Каструля GT-T-216-С Мережка Premium 16 см 2.1 л GUSTO
- В наявності
- Код: 96059
1 060 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля GT-T-216-С Мережка Premium 16 см 2.1 л GUSTO - виготовлена з якісної сталі з емальованих покриттям. Діаметр моделі 16 см. Каструля підходить для всіх видів плит. Кришка виготовлена зі скла, ручки - з нержавіючої сталі. На каструлі намальований красивий малюнок "Мережка".
Характеристики
Вага
1.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Висота | 204 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Сталь з емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.1 л |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий із малюнком |
| Штрих код | 2000963130415 |
- Ціна: 1 060 ₴





