
Ківш GT-1203-12 SOLO 0.5 л GUSTO
- В наявності
- Код: 111661
462 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш GT-1203-12 SOLO 0.5 л GUSTO - виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі вищої якості. Міцність та товщина виробів варіюється від 0,3 до 0,7 мм. Такий посуд призначений для інтенсивного, тривалого використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації, не піддається корозії. Такий посуд можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів - газових, електричних, керамічних, галогенових та індукційних плит. Сучасний дизайн та легкість у використанні робить його незамінним помічником на кожній кухні.
Характеристики
Висота
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 60 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 120 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 0.5 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для індукційних, газових, електронних, галогенних і склокерамічних плит. |
| Розміри | 12 х 6 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ківш |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021116613 |
- Ціна: 462 ₴





