
Каструля GT-1103-16 LEVEL з силіконовими ручками 16 см 1.9 л GUSTO
- В наявності
- Код: 90852
653 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля GT-1103-16 LEVEL з силіконовими ручками 16 см 1.9 л GUSTO - зручна і практична модель виконана з дзеркальної нержавіючої сталі. Підходить для всіх видів плит, з капсульної дном. Діаметр кастрюлі- 16 см. Ручки виготовлені з нержавіючої сталі, з силіконовими вставками.
Характеристики
Вага
0.850 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.850 кг кг |
| Висота | 12 см мм |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь/силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.9 л |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Штрих код | 2000963129174 |
- Ціна: 653 ₴

