
Каструля GT-1103-18 LEVEL з силіконовими ручками 18 см 2.6 л GUSTO
- В наявності
- Код: 90853
723 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля GT-1103-18 LEVEL з силіконовими ручками 18 см 2.6 л GUSTO - зручна і практична модель виконана з дзеркальної нержавіючої сталі. Підходить для всіх видів плит, з капсульної дном. Діаметр кастрюлі- 18 см. Ручки виготовлені з нержавіючої сталі, з силіконовими вставками.
Характеристики
Вага
1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Висота | 13 см мм |
| Діаметр | 180 мм мм |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь/силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.6 л |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Штрих код | 2000963129181 |
- Ціна: 723 ₴

