
Каструля PR-2400-18 JASMINE PEPPER 18 х 10.5 см 2.4 л
- В наявності
- Код: 118166
1 214 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля PR-2400-18 JASMINE PEPPER - виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі вищої якості. Міцність та товщина виробів варіюється від 0,3 до 0,7 мм. Такий посуд призначений для інтенсивного та довговічного використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації та не піддається корозії. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плит. Діаметр каструлі 18 см, висота 10.5 см. Серія Jasmine – справжня грація та аристократизм на Вашій плиті!
Характеристики
Висота
105 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Висота | 105 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 180 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.4 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 18*10.5см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
| Штрих код | 6902021122829 |
- Ціна: 1 214 ₴

