
Каструля PR-2403-20 CAMELLIA PEPPER 20 х 11.5 см 3.3 л
- В наявності
- Код: 118181
614 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля PR-2403-20 CAMELLIA PEPPER - виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі вищої якості. Міцність та товщина виробів варіюється від 0.3 до 0.7 мм. Такий посуд призначений для інтенсивного та довговічного використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації та не піддається корозії. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плит. Діаметр каструлі 20 см, висота 11.5 см. Серія CAMELLIA – соковита ягідка, яку так хочеться тримати в руках!
Характеристики
Висота
115 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Висота | 115 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 3.3 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 20*11.5см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
| Штрих код | 6902021128258 |
- Ціна: 614 ₴


