
Каструля BLACK ICE PR-6001 GREBLON C2 1.5 л PEPPER
- В наявності
- Код: 110804
1 389 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля BLACK ICE PR-6001 GREBLON C2 1.5 л PEPPER - Полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі, що має яскраво виражені антипригарні властивості, а також високу стійкість до механічних навантажень і температурних перепадів. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Чи не виділяє шкідливих домішок. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основі, інертних полімерів та натуральної кераміки. Завдяки різноманітності серій та дизайнів можна вибрати посуд залежно від ваших потреб та бажань.
Характеристики
Висота
8.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 8.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.5 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16*8.5см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021108045 |
- Ціна: 1 389 ₴

