
Ківш PR-6005 BLACK ICE GREBLON C2 1.4 л PEPPER
- В наявності
- Код: 110808
1 421 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш PR-6005 BLACK ICE GREBLON C2 1.4 л PEPPER - Полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, а також високою стійкістю до механічних навантажень і температурних перепадів. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Чи не виділяє шкідливих домішок. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основі, інертних полімерів та натуральної кераміки. Завдяки різноманітності серій та дизайнів можна вибрати посуд залежно від ваших потреб та бажань.
Характеристики
Висота
8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 8 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.4 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16*8 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ківш |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021108083 |
- Ціна: 1 421 ₴

