
Ківш JASMINE PR-2401-14 1 л PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 118159
993 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш JASMINE PR-2401-14 1 л PEPPER - виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі вищої якості. Такий посуд призначений для інтенсивного та довговічного використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації та не піддається корозії. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плит.
Характеристики
Висота
85 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Висота | 85 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 140 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 14 х 8.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ківш |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
| Штрих код | 6902021127176 |
- Ціна: 993 ₴



