
Каструля PR-2306-18 Viva 18 см PEPPER
- В наявності
- Код: 127320
880 ₴
Каструля PR-2306-18 Viva 18 см PEPPER - виготовлена з кованого алюмінію, має комбіновану товщину стінок і дна, що забезпечує рівномірне нагрівання та збереження тепла під час готування. Внутрішнє антипригарне покриття з ефектом каменю має яскраво виражені антипригарні властивості, також зовнішнє покриття стійке до зносу та високих температур, що робить цю каструлю довговічною та надійною. Ручка каструлі виконана з бакеліту, який забезпечує комфортне захоплення та захищає руки від опіків. Каструля має кругову індукцію та логотип, що гарантує швидке та рівномірне нагрівання на будь-який тип плити, включаючи індукційну. Колір каструлі – градієнт від чорного до кольору viva magenta (пурпурний), надає їй стильного та сучасного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 8.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 180 мм мм |
| Додатково | Упакована у фірмову коробку |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.7 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 18*8.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінок | 2.6 мм |
| Колір | Чорний/пурпурний |
- Ціна: 880 ₴







