
Каструля PR-2303 Біла перлина pfluon 2.3 л PEPPER
- В наявності
- Код: 127317
1 860 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля PR-2303 Біла перлина pfluon 2.3 л PEPPER - виготовлена з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 3 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Крім того, вона має 3-шарове внутрішнє покриття Pfluon чорного кольору, яке забезпечує антипригарні властивості та стійкість до подряпин. Ручка каструлі виконана з бакеліту з силіконовими вставками та ефектом soft touch кольору молочного дуба, що забезпечує зручне та безпечне захоплення каструлі під час приготування. Низ: повна індукція+лазерний логотип. Упакована у фірмову коробку.
Характеристики
Висота
10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 10 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 18 см мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт із силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.3 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 18*10 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 860 ₴



