
Ківш з кришкою PR-220 Біла перлина pfluon 1.8 л PEPPER
- В наявності
- Код: 127315
1 504 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш з кришкою PR-220 Біла перлина pfluon 1.8 л PEPPER - виготовлений з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 3 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Крім того, має 3-шарове внутрішнє покриття Pfluon чорного кольору, яке забезпечує антипригарні властивості та стійкість до подряпин. Ручка виконана з бакеліту з силіконовими вставками та ефектом soft touch кольору молочного дуба, що забезпечує зручне та безпечне захоплення каструлі під час приготування. Низ: повна індукція+лазерний логотип. Упакований у фірмову коробку.
Характеристики
Висота
9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 16 см мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт із силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.8 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 16*9 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ківш |
| Товщина стінок | 3 мм |
- Ціна: 1 504 ₴

