
PEPPER PR-2205 Каструля Чорна перлина pfluon 4 л
- В наявності
- Код: 124168
2 552 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
PEPPER PR-2205 Каструля Чорна перлина pfluon 4 л – виготовлена з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 3 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Крім того, вона має 3-шарове внутрішнє покриття Pfluon чорного кольору, яке забезпечує антипригарні властивості та стійкість до подряпин. Ручка каструлі виконана з бакеліту з силіконовими вставками та ефектом soft touch, що забезпечує зручне та безпечне захоплення каструлі під час приготування. Низ: повна індукція+лазерний логотип. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
- Антипригарне покриття останнього покоління, посилене 3 шарами
- Екологічний посуд, що не містить PFOA
- Ультра стійка чорна обробка
- Товщина металу 3 мм
- М'які та елегантні форми
- Можливість миття в посудомийній машині
- Упакована у фірмову коробку
Характеристики
Висота
11.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Каструля |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 11.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 22 см мм |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 4 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 22*11.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 552 ₴

