
PEPPER PR-2201 Ківш Чорна перлина pfluon 1.8 л
- В наявності
- Код: 124162
1 474 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
PEPPER PR-2201 Ківш Чорна перлина pfluon 1.8 л - виготовлений із високоякісного штампованого алюмінію товщиною 3 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Крім того, має 3-шарове внутрішнє покриття Pfluon чорного кольору, яке забезпечує антипригарні властивості та стійкість до подряпин. Ручка виконана з бакеліту з силіконовою вставкою та ефектом soft touch, що забезпечує зручне та безпечне захоплення під час приготування. Низ: повна індукція+лазерний логотип. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
- Екологічний посуд, що не містить PFOA
- Ультра стійка чорна обробка
- Товщина металу 3 мм
- Ручка із покриттям soft-touch
- Можливість миття в посудомийній машині
- Упакований у фірмову коробку
Характеристики
Висота
9.2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 9.2 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 16.5 см мм |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.8 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16.5×9.2 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ківш |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 474 ₴

