
PEPPER Каструля АГАТ зі знімними ручками PR-2214 (greblon C2) 3.6 л
- В наявності
- Код: 124174
1 622 ₴
Каструля АГАТ зі знімними ручками PEPPER - виготовлена з високоякісного литого алюмінію, тришарове антипригарне покриття GREBLON С2 - інноваційний матеріал на водній основі, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, а також високою стійкістю до механічних навантажень і температур. Забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби, повністю зберігаючи його характеристики. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
- Міцна скляна кришка з отвором для відведення пари
- Ручки знімаються одним натиском кнопки
- Упакована у фірмову коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 11 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 22 см мм |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 3.6 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 22*11 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 622 ₴

