
PEPPER PR-2212 Ківш Агат зі з'ємною ручкою (greblon C2) 1.2 л
- В наявності
- Код: 124170
1 038 ₴
Ківш АГАТ зі з'ємною ручкою PEPPER - виготовлений з високоякісного литого алюмінію, тришарове антипригарне покриття GREBLON С2 - інноваційний матеріал на водній основі, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, а також високою стійкістю до механічних навантажень і температур. Забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби, повністю зберігаючи його характеристики. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
- Міцна скляна кришка з отвором для відведення пари
- Ручка знімається одним натиском кнопки
- Упакований у фірмову коробку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon C2 |
| Висота | 7.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 16 см мм |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.2 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16*7.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ківш |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 038 ₴

