
PEPPER PR-2230 Каструля Графен (greblon C2) 3.5 л
- В наявності
- Код: 124188
1 476 ₴
Каструля Графен Pepper - виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, значна товщина дна та стін перешкоджає деформації корпусу та гарантує її довговічність. Тришарове антипригарне покриття GREBLON С2 - інноваційний матеріал, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, дозволяє ефективно та швидко готувати будь-які страви в енергозберігаючому режимі. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
- Термостійке зовнішнє покриття
- Ручка с нержавіючої сталі з сатиновим поліруванням
- Дно: кільцева індукція + лазерний логотип
- Упакована у фірмову коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 10 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см мм |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Загартоване скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 3.5 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 24*10 см |
| Країна походження | Китай |
| Товщина дна | 4 мм |
- Ціна: 1 476 ₴



