
Каструля Маренго PR-2222 (gray marble) PEPPER 3.9 л
- В наявності
- Код: 124184
1 257 ₴
Каструля Маренго PEPPER - виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, значна товщина дна та стін перешкоджає деформації корпусу та гарантує її довговічність. Двошарове антипригарне покриття PFLUON - є абсолютно безпечним для здоров'я та навколишнього середовища. Не містить ПФОК (перфтороктанової кислоти), свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не лише псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров'ю. Завдяки використанню такого матеріалу, тепло поширюється рівномірно і швидко по всій площині, це значно прискорює процес готування. Підходить для приготування на всіх видах плит.
- Термостійке зовнішнє покриття
- Ручка soft touch
- Дно: кільцева індукція + лазерний логотип
- Упакована у фірмову коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | PFLUON (gray marble) |
| Висота | 10 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см мм |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Загартоване скло |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 3.9 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 24*10 см |
| Країна походження | Китай |
| Товщина дна | 4 мм |
- Ціна: 1 257 ₴




