
Gusto GT-T-116-BL Каструля Хурделиця 16 см 2.1 л
- Немає в наявності
- Код: 121406
714 ₴
Каструля Хурделиця Gusto - виготовлена в Туреччині на високотехнологічному та сучасному обладнанні останнього покоління за технологією повно - кольорового деколювання зі сталі вищого ґатунку, товщиною 1,2 мм та 5 шаровим покриттям. Кришка з жаростійкого скла щільно прилягає до каструлі, зберігаючи всередині всі аромати та смаки страв. Посуд з емалі дуже невибагливий у побуті, зручний у використанні та є цілком безпечним. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів, а також мити вручну або в посудомийній машині. Має унікальні властивості не тільки в приготуванні їжі, а й у зберіганні готових страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 12.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь з емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Сталь з емальованим покриттям |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.1 л |
| Особливості | Не містить шкідливих домішок і речовин |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для приготування на індукційних, газових, електронних, галогенних і склокерамічних плитах |
| Призначення | Приготування гарячих страв/збереження готових страв |
| Розміри | 16*12.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Туреччина |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 714 ₴



