
Каструля GT-T-118-VM Веломандрівка GUSTO 18 см 3.1 л
- В наявності
- Код: 126806
896 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля GT-T-118-VM Веломандрівка GUSTO - виготовлена в Туреччині на високотехнологічному та сучасному обладнанні останнього покоління за технологією повно - кольорового деколювання зі сталі вищого ґатунку, товщиною 1,2 мм та 5 шаровим покриттям. Емальоване покриття забезпечує рівномірний розподіл тепла та запобігає прилипанню їжі до стінок каструлі. Має унікальні властивості не тільки в приготуванні їжі, а й у зберіганні готових страв. Яскрава та стильна, додасть до вашої кухні нотку оригінальності.
Характеристики
Висота
140 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 140 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 180 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь з емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Сталь з емальованим покриттям |
| Матеріал ручок | Сталь з емальованим покриттям |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 3.1 л |
| Особливості | Не містить шкідливих домішок і речовин |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв/збереження готових страв |
| Розміри | 18*14 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Туреччина |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 896 ₴


