
Каструля PR-1112-20 BELL 20 см 3.6 л PEPPER
- В наявності
- Код: 127023
1 016 ₴
Каструля PR-1112-20 BELL 20 см 3.6 л PEPPER - виготовлена з високоміцної екологічно чистої нержавіючої сталі вищої якості. Міцність та товщина виробів варіюється від 0.3 до 0.7 мм. Такий посуд призначений для інтенсивного та довговічного використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації та не піддається корозії. Силіконові накладки на ручці каструлі та кришці, забезпечують безпечне та комфортне використання. Кришка з термостійкого скла має отвір для відведення пари, що дозволяє контролювати процес готування. Всередині каструлі є мірна шкала для точного дозування і зручного використання. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм мм |
| Додатково | Упакована у фірмову коробку |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь/силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 3.6 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 20*11.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 016 ₴


