
Ківш PR-2309-16 Arma 16 см PEPPER
- В наявності
- Код: 127444
1 226 ₴
Ківш PR-2309-16 Arma 16 см PEPPER - виготовлений з литого алюмінію, має комбіновану товщину стінок і дна, що забезпечує рівномірне нагрівання та збереження тепла під час готування. Внутрішнє антипригарне покриття має яскраво виражені антипригарні властивості, що робить цей ківш довговічним та надійним. Ручка виконана з ефектом Soft-touch, який забезпечує комфортне захоплення та захищає руки від опіків.
Особливості:
• Відмінний розподіл тепла завдяки рівномірній структурі литого металу – посуд виливається одразу в кінцевому вигляді, що забезпечує відсутність перегинів у структурній решітці металу.
• Інтегровані силіконові ущільнення на кришці та верхній частині корпуса.
• Отвори для відводу пари в кришці вбережуть від випадкових витікань рідини та знизять тиск при закипанні.
• Ручка з ефектом Soft-touch – завжди зручно, завжди доречно.
• Стриманий дизайн – універсальне рішення для кухні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з ефектом Soft-touch |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.3 л |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Ківш |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 1.8 мм |
| Упаковка | Фірмова коробка |
| Колір | Чорний/сірий |
- Ціна: 1 226 ₴



