
Кастрюля PEPPER PR-2319-20 SMART 20×10см. 2,7 л.
- В наявності
- Код: 127468
1 553 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля SMART 20×10см. 2,7 л.
Литий алюміній,
внутрішнє 2-шарове покриття PFLUON
Кришка - лита з покриттям 2-шарове покриття PFLUON
Типи плит: газ, електрика, індукція
Товщина: 1.8мм стінка, 4.5мм дно,
Зовнішнє покриття - термостійкий лак.
Бакелітова ручка з ефектом дерева.
внутрішнє 2-шарове покриття PFLUON
Кришка - лита з покриттям 2-шарове покриття PFLUON
Типи плит: газ, електрика, індукція
Товщина: 1.8мм стінка, 4.5мм дно,
Зовнішнє покриття - термостійкий лак.
Бакелітова ручка з ефектом дерева.
Характеристики
Висота
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Каструля |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 10см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см мм |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.7 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 20*10см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 553 ₴








