
Ківш із кришкою PEPPER PR-2315-18 PANNA 18×8,5/1,9л.
- В наявності
- Код: 127458
1 430 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш із кришкою PANNA 18×8,5/1,9л.
Литий алюміній
внутрішнє 2-шарове покриття PFLUON Кришка - лита з покриттям 2-шарове покриття PFLUON Типи плит: газ, електрика, індукція
Товщина: 1.8мм стінка, 4.0мм дно,
Зовнішнє покриття – термостійкий лак.
Характеристики
Висота
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 8.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 18 см мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 1.9 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 18*8.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Каструля |
| Форма | Квадрат |
| Колір | Айвори |
- Ціна: 1 430 ₴



